חסכון של אלפי שקלים בחודש ! תמורה מלאה לכסף שלך!

הסבת רכב לגז מחיר

עבור הסבת רכב לגז מחיר משתנה בהתאם לפרמטרים שונים, בין היתר סוג הרכב, שנתון ועוד. את המחיר המדויק אנחנו יכולים לקבל גם בהתאם לסוג המערכת. כיום יש לנו אפשרות לבחור בין מערכת איטלקית או הולנדית. המערכת האיטלקית היא המערכת הפופולרית ביותר בארץ ובאירופה, המערכת ההולנדית נחשבת ליוקרתית יותר בשל היצע נמוך ומערכת מעט יותר מתקדמת. עם זאת, עבור הרכבים בישראל המערכת המומלצת ביותר היא האיטלקית אם כי ניתן גם להתקין מערכות הולנדיות. אבל לפני שניגע בנתונים כמו הסבת רכב לגז מחיר, עלינו להכיר מול מה אנחנו עומדים ואם זה בכלל מתאים לנו?

 

מהי הסבת רכב לגז?אבל לפני שניגע בנתונים כמו הסבת רכב לגז מחיר, עלינו להכיר מול מה אנחנו עומדים ואם זה בכלל מתאים לנו?

יש לכם רכב שעובד על בנזין? אתם בוודאי מבינים כמה זה קשה להחזיק רכב היום, במיוחד בארץ כאשר מחירי הדלק כל שבוע עולים מחדש. בעבר, מחירי הדלק היו יחסית נמוכים, לפחות בשיעור של 40%. היום אנחנו יכולים לשלם במקרים מסוימים גם שבעה שקלים לכל ליטר דלק. יש רכבים אשר "אוכלים" פחות דלק ויש רכבים שצורכים פחות. בשני המצבים אנחנו יכולים להוזיל עלויות צריכת דלק וזאת באמצעות הסבת רכב לגז. במקום לקנות רכב שממונע על גז, אנחנו יכולים להתקין תוספת לרכב שממירה את הרכב שלנו משימוש בבנזין לשימוש בגז. מוטב לציין, המערכת אינה מבטלת את השימוש בבנזין, אלא מחליפה אותו. במקרה בו נגמר לכם הגז, אתם יכולים להחליף את השימוש לבנזין. לכל רכב יש כפתור בקרה אשר מאפשר לו להחליף את צריכת הרכב לגז או בנזין.

הסבת רכב לגז מחיר התקנההסבת רכב לגז מחיר -מלבד לכך שאתם חוסכים כמעט 50% עבור צריכת דלק מדי חודש, יש לנו עוד יתרונות שיש לקחת בחשבון

ההתקנה יכולה להיות מבוצעת בתוך הרכב, בתא המטען ובמקום הגלגל הרזרבי. כאשר אנחנו מתקינים את המערכת במקום הגלגל הרזרבי אנחנו מקבלים את האופציה הנוחה ביותר. כמובן, יש לכם אפשרות לתלות את הגלגל הרזרבי בחלק האחורי של הרכב כמו רכבים רבים אחרים. אם אתם בוחרים להתקין את המערכת במקום הגלגל הרזרבי זה לא אומר שאתם לא צריכים לנסוע עם אחד כזה עליכם. המחיר אותו נשלם עבור ההתקנה משתנה בהתאם לסוג הרכב ומורכבות העבודה. יש לנו הבדלים בין המערכות השונות, יש מערכת עם הזרקה ישירה רטובה, הזרקה ישירה יבשה, מערכת רב נקודתית וכן הלאה. הבחירה בסופו של דבר צריכה להיות מותאמת לרכב, כמובן שאת כל האינפורמציה לגבי המערכת המתאימה תקבלו ממקום ההתקנה. המחיר אותו נשלם ינוע בדרך כלל בין 4,500 ש"ח ועד 8,000 ש"ח. המחיר הוא חד פעמי עבור ההתקנה, זאת אומרת שמדובר על השקעה לכל דבר ועניין.

הסבת רכב לגז מחיר בהתאם להוצאות דלקאם החלטתם להסב את הרכב שלכם לגז, חשוב שתבחרו את המקום המקצועי ביותר לכך.

לאחר שהתקנתם את המערכת, אתם רוצים לקבל את התמורה שלכם. כפי שהבנתם, המערכת יכולה להגיע למחיר של כמה אלפי שקלים עבור ההתקנה כולל המערכת עצמה. אבל האם זה באמת משתלם לכם? כדי לבדוק את זה, אתם צריכים לחשב מהו הסכום אותו אתם מוציאים על דלק מדי חודש. רכב ממוצע יגיע לצריכת דלק של 700 ש"ח בחודש. הסבת רכב לגז יכולה לחסוך לכם כמעט 50% מההוצאה בכל חודש. לכן, כעבור שנה עד שנתיים אנחנו נחזיר את ההשקעה לחלוטין. כמובן, אם אתם צורכים יותר דלק אתם תחזירו את ההשקעה מהר יותר.

 

הסבת רכב לגז מחיר לעומת בלאי

מלבד לכך שאתם חוסכים כמעט 50% עבור צריכת דלק מדי חודש, יש לנו עוד יתרונות שיש לקחת בחשבון. כמו לדוגמא, הבלאי של הרכב. לכל רכב יש בלאי, אבל הבלאי נוצר מסיבה כלשהי. אחת הסיבות שבגללה יש לנו בלאי היא צריכת דלק. הרכב שלנו אמנם צריך דלק, אבל הדלק יוצר בלאי. כאשר אנחנו מסבים את הרכב לגז אנחנו יכולים לשמור על הרכב לאורך זמן ממושך.

 

איפה הכי נכון להתקין מערכת גז?הסבת רכב לגז - השימוש ברכב מונע על גז לא גורע מביצועי הרכב, כל מי שאומר לכם אחרת טועה.

אם החלטתם להסב את הרכב שלכם לגז, חשוב שתבחרו את המקום המקצועי ביותר לכך. יש היום לא מעט מוסכים ומקומות מורשים אשר יכולים לספק לכם את הסחורה. לצד זאת, יש גם לא מעט מקומות אשר אין להם למעשה אישור לעבוד עם מערכות גז. ההתקנה המתבצעת היא התקנה עדינה ולכן, צריך גורם מקצועי שיעשה את העבודה. בדיוק בגלל זה, כאשר אתם מחפשים מקום, בדקו היטב שמדובר על מקום מורשה עם מוניטין מובהק בתחום התקנות מערכות הגז. בחירה של מקום לא מורשה יכולה לסכן חיים וכמובן, גם לגרום להפסד כספי שהמערכת לא עושה את העבודה כמו שצריך. בחנו היטב שהמקום מציע לכם מוצרים עם אישור ישראלי, בדקו מה המערכת אמורה לספק לפי הוראות היצרן ואל תחששו להעלות כל שאלה בפני המתקין. מקום מקצועי יעניק לכם שירות מבין ומתחשב כדי שתוכלו להרגיש בנוח עם הבחירה שלכם. חשוב לקחת בחשבון שאת המערכת יש לתחזק לפי הוראות היצרן, יש טיפולים כל 15,000 קילומטר אתם תוכלו לצרף לטיפולים השגרתיים של הרכב.

 

מה בנוגע לנוחות?

השימוש ברכב מונע על גז לא גורע מביצועי הרכב, כל מי שאומר לכם אחרת טועה. המערכת של הרכב שלכם נשארת אותו דבר, רק עם תוספת אשר מקנה לכם יתרון משמעותי בחיסכון. הבעיה העיקרית כיום היא החניונים דווקא. אין הרבה חניונים בארץ שהם תת קרקעיים וסגורים שיאפשרו לכם להחנות את הרכב שלכם או כל רכב המונע על גז. הסיבה לכך היא שיש חשש מדליפה ואף בעל חניון לא רוצה לקחת סיכון כזה גדול. עם זאת, בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר פתרונות בתחום הזה כמו מפזרי אוויר שנמצאים בחניון או חניונים פתוחים. אנחנו רואים זאת בתור בעיה מינורית וזמנית ולכן, אין חשש לבצע את ההתקנה.

אז מה היה לנו בכתבה:

התקשרו עכשיו